Zeork zwycięża w Halowym Turnieju Piłki Nożnej "20 lat razem"


9 listopada w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Sienkiewicza 34 odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Mężczyzn organizowany z okazji 20-lecia istnienia powiatu skarżyskiego. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna. Zwycięstwo w tym turnieju przypadło drużynie Zeorku, która w finale pokonała Straż Pożarną 3:0.


Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn,ale ostatecznie zagrało 9 (jedna drużyna wycofała się w ostatniej chwili). Zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B. Spotkania rozgrywane były systemem "każdy z każdym", a mecz trwał 2x8 minut. W grupie A zagrały zespoły: Cezar, Dziki, Fischer Automotive i Picars a w Grupie B zagrały: Zeork, Straż Pożarna, Flo-Cars, Kapafior i Pompa Team. W wyniku rozegranych spotkań awans do dalszych gier finałowych uzyskały po dwie najlepsze drużyny z grupy, które zagrały ze sobą w półfinałach.

W pierwszym meczu decydującym o awansie do finału Straż Pożarna wygrała z ekipą Picars 2:1, a w drugim półfinale Dziki minimalnie przegrały z Zeorkiem 0:1. W meczu o trzecie miejsce zagrały zespoły, które przegrały swoje spotkania półfinałowe. W spotkaniu Dzików i Picars lepszą okazała się ta druga drużyna, która wygrała 2:1 zajmując ostatecznie trzecie miejsce w turnieju.

W wielkim finale turnieju Zeork nie dał szans zawodnikom Straży Pożarnej strzelając im trzy bramki- nie tracąc żadnej. Tym samym to zespół Zeorku po wielu godzinach zmagań zwyciężył w całym turnieju "20 lat razem". Na zakończenie zwycięskie drużyny otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Komplet wyników turnieju "20 lat razem"
(w wersji mobilnej strony tabele można przesuwać palcem)
 
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. KAPAFOR 3:2 POMPA TEAM
2. DZIKI 5:1 FISCHER AUTOMOTIVE
3. STRAŻ POŻARNA 3:3 FLO-CARS
4. CEZAR 3:5 PICARS
5. ZEORK 3:0 POMPA TEAM
6. FLO-CARS 3:5 KAPAFOR
7. DZIKI 4:2 PICARS
8. STRAŻ POŻARNA 4:2 POMPA TEAM
9. ZEORK 3:0 KAPAFOR
10. PICARS 5:0 FISCHER AUTOMOTIVE
11. POMPA TEAM 3:5 FLO-CARS
12. DZIKI 1:2 CEZAR
13. STRAŻ POŻARNA 4:0 ZEORK
14. KAPAFOR 0:4 STRAŻ POŻARNA
15. CEZAR 7:0 FISCHER AUTOMOTIVE
16. ZEORK 7:1 FLO-CARS

PÓŁFINAŁY I FINAŁY

  DRUŻYNA GODZINA DRUŻYNA
  DZIKI 0:1 ZEORK
  STRAŻ POŻARNA
2:1 PICARS
MECZ O III MIEJSCE
  DZIKI 1:2 PICARS
MECZ O I MIEJSCE
  STRAŻ POŻARNA 0:3 ZEORK
 
 

Foto: Mariusz Busiek, Zbyszek Biber
© 2019 Stowarzyszenie Inicjatywa Lokalna. Wszelkie prawa zastrzeżone.